Apie mus

Jūsų buhalterinė apskaita be priekaištų - Kauno buhalterių komandos tikslas

Misija – teisinga Juridinių bei Fizinių asmenų apskaitos politika. Mūsų pareiga padėti Jums teisingai suprasti LR mokesčių sistemą. Tiksliai bei laiku pateikti visas reikiamas ataskaitas valstybinėms institucijoms bei užsakovui.

Vizija – tvarkyti savo kleintų buhalterinę apskaitą taip, kad mus rekomenduotų ir savo klientams, draugams ir verslo partneriams. Išlaikyti maksimaliai nekintantį kolektyvą (max 1 žmogus per 12 mėnesių). 100% patenkinti klientai įmonės teikiamų paslaugų kokybe.

Kvalifikuoti buhalterinės srities specialistai
Punktualumas ir tikslumas
Darbštumas ir technologijos
Paprasta kainodara
Patikimas verslo partneris
Skubios konsultacijos

Valdonė Šiaudikienė, UAB „Patalynės rojus“ Vadovė

„Patinka, kad su projektais dirba visa komanda, ne vienas žmogus, tai pasijaučia būtent tada kai tenka pildyti įvairias paraiškas, ar subsidijas dėl karantino.“

Ernestas Jankauskas, ITMA LT

„Eglė mane nuoširdžiai stebina – ji visuomet žino naujausius įstatymų ir jų pakeitimus visais buhalterinės apskaitos klausimais.“

Advokatas Rinaldas Viliušis, Advokatų profesinė bendrija – Viliušis ir partneriai

„Yra bendrų klientų kuriems smagu pagelbėti kartu su Egle Levinskiene"

Algimantas Leikus, UAB „Storsistem“ Direktorius

„Dirbame su Egle ir jos komanda nuo 2012 metų, niekada nepasigailėjome pasirinkę būtent Juos.“

Nerijus Jankauskas, UAB „BSS IT“ Vadovas

„Pradėjus bendradarbiauti su Kauno buhalterių komanda, mūsų verslo sprendimai pagreitėjo. Gera su jais bendradarbiauti.“

Mūsų kelias

2017

PRADŽIA

2017 vasario mėn. įsteigta mūsų įmonė MB „Kauno buhalteriai“. Veikla prasidėjo vos nuo kelių įmonių buhalterinės apskaitos. Po šiek tiek daugiau nei pusės metų įmonėje jau dirbo buhalterės padėjėja tvarkėme jau 10- ies įmonių apskaitą.

2019

TOBULĖJIMAS

Įmonė augo kas metus ir 2019 metais mūsų komandoje jau buvo 10 žmonių, tvarkėme per 50 įmonių buhalterinę apskaitą - AB, UAB, MB, VšĮ, IĮ.

2020

IŠPLĖSTAS PASLAUGŲ SPREKTRAS

2020 išplėtėme paslaugų spektrą, ko pasekoje 2020 metais mūsų įmonė pasiekė 100,000 Eurų apyvartą.

2021

TĘSTINUMAS

Įmonė toliau sėkmingai vysto veiklą, joje dirba kruopščiai atrinktas kolektyvas. Šiuo metu dirbame su beveik 200 faktinių klientų. Tikimės ir toliau augti, bei padidinti sėkmingų įmonių skaičių tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mūsų partneriai